Wanda Jabłońska z Olsztyna najlepszą dyrektorką w Polsce

2016-06-14 11:25:59 (ost. akt: 2016-06-14 11:45:03)

Wyróżnienie zostało wręczone została wręczone podczas II Kongresu Edukacja i Rozwój. O nominacji i nagrodzie decydowało niezależne grono ekspertów z całego kraju.

Wanda Jabłońska z Olsztyna najlepszą dyrektorką w Polsce

Autor zdjęcia: Wojciech Benedyktowicz

Kończący się powoli rok szkolny był niezwykle udany dla Zespołu Placówek Edukacyjnych w Olsztynie i Wandy Jabłońskiej, która kieruje jednostką. W związku ze swoją praca została ona wyróżniona Nagroda została wręczona podczas II Kongresu Edukacja i Rozwój.

W uzasadnieniu czytamy: Pani Dyrektor stworzyła koncepcję wychowawczą Zespołu Placówek Edukacyjnych oraz wprowadziła w życie sposób zarządzania nimi, który pozwolił na budowanie społeczności współdziałania i współpracy, którą integruje wspólny cel: pomyślny rozwój dzieci z trudnościami edukacyjnymi i ich rodzin, ze szczególnym uwzględnieniem autyzmu. Na szczególne podkreślenie zasługuje fakt, iż placówki edukacyjne są otwarte na współpracę z rodzicami, są oni bardzo ważnymi uczestnikami procesu wychowania w szkole i poza nią. Uzyskują znaczące wsparcie w swoich działaniach, mogą też liczyć na osobistą pomoc w chwilach kryzysu i zwątpienia. - Wyróżnienie zostało przyznane przez niezależne grono ekspertów i to mnie cieszy - mówi Wanda Jabłońska.

kraw

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB