Na naukę nigdy nie jest za późno

2015-03-31 12:00:00 (ost. akt: 2015-04-01 13:12:04) Artykuł sponsorowany
Na naukę nigdy nie jest za późno

Autor zdjęcia: EPROM

Chcesz skończyć szkołę średnią i zdać maturę, ale nie możesz poświęcić na to tyle czasu, ile wymaga dzienny system nauczania? Pracujesz i nie masz czasu na codzienne dojazdy do liceum? Mamy coś dla Ciebie!

Liceum Ogólnokształcące EPROM proponuje trzy różne poziomy nauczania: 2-letnie liceum na podbudowie szkoły zawodowej oraz 3-letnie liceum na podbudowie gimnazjum lub ośmioklasowej szkoły podstawowej. Zamiast codziennych sześciu czy siedmiu godzin spędzonych na zajęciach od poniedziałku do piątku, EPROM oferuje naukę w dwóch trybach do wyboru. Dla mniej zapracowanych – tryb wieczorowy, co oznacza lekcje w poniedziałki, wtorki i środy od 15:30 do 20:25. Natomiast tym, którzy nie mogą pozwolić sobie na chodzenie do szkoły w tygodniu, z pewnością bardziej przypadnie do gustu tryb zaoczny. Zajęcia odbywają się weekendami, dwa lub trzy razy w miesiącu od godziny 8:00 do 15:25.

Już rok po powstaniu, czyli w 1997 roku, Liceum Ogólnokształcące EPROM otrzymało uprawnienia szkoły publicznej, co oznacza, że nauka u nas jest zupełnie bezpłatna. Nasi słuchacze, zarówno zaoczni, jak i wieczorowi, mają dostęp do biblioteki, Sali komputerowej oraz Sali gimnastycznej. Poświęcając jedynie swój czas i odrobinę chęci, zyskujesz bardzo wiele – uzupełniając swoje wykształcenie, rozwijasz także własne umiejętności i zainteresowania z pomocą wykwalifikowanej kadry nauczycieli o indywidualnym podejściu do każdego słuchacza. Wielu naszych uczniów kontynuowało naukę na studiach wyższych.

Chcesz zostać naszym słuchaczem? Wejdź na stronę http://www.eprom.go3.pl/rekrutacja.php, pobierz podanie, wypełnij je i dostarcz do naszego sekretariatu razem z wymaganymi dokumentami: świadectwem ukończenia szkoły podstawowej lub gimnazjum, dwiema fotografiami oraz skserowanym dowodem osobistym. Rekrutację na semestr letni prowadzimy do 15 września każdego roku, na zimowy – do 15 lutego każdego roku.