Edukacja przepustką do sukcesu

2015-03-27 10:37:21 (ost. akt: 2015-03-27 10:41:18) Artykuł sponsorowany
Edukacja przepustką do sukcesu

Autor zdjęcia: AkSA

Obecne czasy nie są łaskawe ani dla młodych ludzi stawiających pierwsze kroki na rynku zawodowym, ani dla doświadczonych pracowników. Od jednych i drugich wymaga się posiadania wielokierunkowego wykształcenia, długiego stażu pracy, ciągłego podnoszenia kwalifikacji, stałego doszkalania się, ale... jak to wszystko pogodzić?

Z pomocą przychodzą Szkoły AkSA - Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Policealne Studium Zawodowe oraz bogata baza kursów i szkoleń! Już ponad 10 lat dzielimy się z Wami naszą wiedzą, doświadczeniem, jakością i zaangażowaniem. Mury naszej szkoły opuściły tysiące absolwentów, a miejsca w szkolnych ławach zapełniali kolejni adepci.

Zaufanie do naszej marki nie słabnie dzięki niezmiennie wysokiemu poziomu nauczania, wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej oraz przede wszystkim indywidualnemu podejściu do słuchaczy.

Wiemy, jak cenny jest Wasz czas, dlatego zajęcia w szkole odbywają się w trybie weekendowym w samym centrum miasta. Nasze progi są otwarte dla każdego, niezależnie od dotychczasowej ścieżki edukacyjnej, wieku czy miejsca zamieszkania. Oferujemy Wam pełne wsparcie i służymy radą także online.

Wyznajemy zasadę, że reguły fair play nie dotyczą tylko sportu i dlatego nie ukrywamy przed słuchaczami żadnych dodatkowych opłat. Nie zaskoczymy Was dopłatami za podejście do egzaminów, matury czy poprawek.

Ciężką pracę w osiąganiu jak najlepszych wyników w nauce trzeba doceniać - dlatego oferujemy Wam dodatkowo możliwość uczestnictwa w bezpłatnych kursach z udzielania pierwszej pomocy, porad prawnych czy spotkań z doradcą zawodowym. Dzięki uczestnictwie w programie Erasmus+ nasi słuchacze będą mogli wybrać się na specjalne praktyki do Portugalii i Hiszpanii.

Analizując potrzeby rynku pracy, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom pracodawców. Jako pierwsi reagujemy na uwolnienie zawodu doradcy zawodowego, szkoląc chętnych do zdobycia tej specjalizacji w całej Polsce. Pomagamy wrócić do obiegu zawodowego jednostkom wykluczonym poprzez współpracę z GOPS-ami, MOPS-ami i innymi instytucjami. Przekwalifikujemy oraz dokształcamy kursantów w ramach projektów z UE.

I tak niezmiennie przez 10 lat w pocie czoła walczymy o Wasz sukces! Już dziś wstąp do nas i pozwól nam zadbać o Twoją przyszłość.