Te szkoły są na szóstkę

2009-12-01 00:00:00

Do Szkół Podstawowych: nr 15 i 30 z Olsztyna oraz z Tuszewa powędrował tytuł „Szkoły na szóstkę”. Uczniowie i nauczyciele pisali o tym, czym żyje szkoła po lekcjach i w czasie zajęć szkolnych.

Jury oceniło liczbę i jakość tekstów nadesłanych przez szkoły. Wzięło też pod uwagę liczbę odsłon każdego tekstu. Najlepsza okazała się SP 15 z Olsztyna, która opublikowała blisko 90 tekstów.

Zofia Bogacz, dyrektor SP 15:

Tuż za nią uplasowała się SP 30 z Olsztyna (prawie 60 opublikowanych tekstów). Trzecie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa z Tuszewa, która miała najwięcej publikacji spośród szkół spoza Olsztyna. Wszystkie trzy otrzymały tytuł „Szkoły na szóstkę”. W konkursie swoją aktywnością wyróżniły się też szkoły podstawowe z Olsztyna: 1, 3, 6, 7 i 33.

O zwycięskich szkołach z Olsztyna będzie można przeczytać w najbliższym piątkowym wydaniu Gazety Olsztyńskiej. Szkołę Podstawową nr 15 zaprezentujemy na łamach „Reportera Gazety Olsztyńskiej”, a SP 30 przedstawimy w dodatku „Olsztyn dzień po dniu”. O szkole w Tuszewie przeczytać będzie można w „Głosie Lubawskim”.

1 grudnia rozpoczynamy kolejny etap naszej akcji. Chcielibyśmy w nim nagrodzić także starszych uczniów. Dlatego mamy nadzieję, że tym razem do zabawy dołączą gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. Dziękujemy wszystkim szkołom, które bawiły się z nami do tej pory i prosimy o jeszcze.

E-maile z artykułami i zdjęciami wysyłajcie na adres internet@gazetaolsztynska.pl

>>> Przeczytaj artykuły nadesłane przez szkoły!
Uwaga! To jest archiwalny artykuł. Może zawierać niaktualne informacje.