Cykl spotkań autorskich z psychologiem w bibliotece

2016-05-30 15:27:51 (ost. akt: 2016-05-30 15:39:46)

Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie zaprasza na spotkania z psychologiem. Będą na nich poruszane tematy związane z codziennymi problemami dzieci i dorosłych. Wstęp wolny.

Cykl spotkań autorskich z psychologiem w bibliotece

Autor zdjęcia: MBP w Olsztynie

Terminy spotkań oraz tematyka:
– 08.06 godz. 12.15 spotkanie z licealistami pt. „Przyjaźnie dobre i złe – po czym odróżnić dobry związek od toksycznego” w Planecie 11 (al. Piłsudskiego 38)
– 08.06 godz. 17.00 spotkanie dla młodzieży i dorosłych „Motywacja do zmiany” w Planecie 11 (al. Piłsudskiego 38)
– 09.06. godz.10.00 spotkanie dla szkoły podst. w bibliotece Abecadło (al. Piłsudskiego 16) pt. „Wyzywasz? Wyśmiewasz?”
– 10.06 godz. 11.00 spotkanie dla gimnazjalistów „Sekrety, tajemnice, wstyd” w bibliotece nr 9 (ul. Żołnierska 47)

Dr Elżbieta Zubrzycka, mgr biologii i psychologii, doktor nauk humanistycznych. Terapeuta: ukończyła dwuletnie studium psychoterapii, trener grup Balinta (superwizja), hipnozy i technik antystresowych. Ma za sobą 10 lat pracy z dorosłymi, dziećmi i rodzinami w poradni zdrowia psychicznego oraz 20 lat pracy naukowej i dydaktycznej na Uniwersytecie Gdańskim (psychosomatyka, psychoterapia, psychologia rodziny)
Założycielka (1990 rok) i przez 25 lat prezes Gdańskiego Wydawnictwa Psychologicznego. Jest autorką książek dla dorosłych i dla dzieci, z których wiele wykorzystywanych jest przez nauczycieli jako lektury szkolne. Szczególnie książki z Programu Przeciwdziałania Przemocy „BEZPIECZNE DZIECKO”. Wszystkie książki dla dzieci pomagają w wychowaniu: przygotowują do życia, przekazują wartości, uczą, jak radzić sobie z najczęściej napotykanymi problemami. Każda książka zawiera dodatek dla rodziców – krótki wykład na poruszany w opowiadaniu temat połączony ze wskazówkami, jak wykorzystać treść książki w rozmowie z dzieckiem i kształtowaniu jego postaw.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB