Kursy językowe — nie czekaj do września!

2015-08-28 11:46:31 (ost. akt: 2015-08-27 11:49:26)

Warto inwestować w edukację naszych dzieci. Jest to inwestycja, która zwróci się za kilkanaście lat. Zapisując dzieci jeszcze w sierpniu możemy liczyć na atrakcyjne warunki kursów językowych.

Kursy językowe — nie czekaj do września!
Koniec wakacji to idealny moment na zapisanie się do szkoły językowej. Dla najmłodszych koniec sierpnia to czas, kiedy jeszcze myślami są nad jeziorem, a nie w książkach. Jednak rodzice muszą myśleć o początku roku szkolnego. Jak co roku druga połowa ostatniego miesiąca wakacji to czas na przygotowywanie wyprawki, ale warto sprawdzić również oferty szkół językowych i poszukać ciekawych promocji kursów języków obcych. Rynek szkół językowych jest naprawdę duży. Jest to idealna sytuacja dla osób chcących znaleźć najlepszą ofertę dla swojego malucha. Każda promocja to dodatkowe pieniądze w kieszeniach rodziców, które można zainwestować w inne potrzeby pociech.

Oferty szkół językowych w okresie wakacyjnym są tańsze nawet do 20 proc. od cen, które oferowane są nowym klientom w trakcie trwania roku szkolnego. Poza tym wcześniejsze zapisanie dziecka na kurs to komfort przy wyborze lektorów i godzin zajęć. Jest to szczególnie ważne dla najmłodszych dzieci, bo dzięki temu nie będą musiały wracać wieczorami z zajęć pozalekcyjnych. Taki kurs językowy to też dla naszego dziecka okazja do zawierania nowych znajomości, ale żeby było mu raźniej, możemy zapisać je razem z jego dobrym kolegą ze szkolnej ławki.

Nikogo nie trzeba przekonywać do tego, że nauka języków obcych jest bardzo ważna. Oczywistym jest, że żyjemy w świecie, w którym jest coraz mniej ograniczeń związanych z możliwością nauki w innych krajach. Nasz siedmioletni syn spokojnie za 12 lat może zacząć studia w Berlinie, Londynie czy Rzymie. Jedyną barierą dla niego będzie znajomość konkretnego języka. Reszta zależeć powinna jedynie od jego zdolności. Nasz decyzja o posłaniu pociechy na lekcje języka obcego może okazać się kluczowa dla jego przyszłości.
kraw

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. aleksandra #2042234 | 88.156.*.* 7 sie 2016 17:23

    Kilka dni temu szukałam dla swojego dziecka kursu angielskiego i natrafiłam na kursy językowe dla różnych grup wiekowych, nawet dla dzieci od 3 roku życia. Prowadzi je olsztyński wydział Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka. Są też kursy dla dorosłych, nie tylko dla dzieci i młodzieży. W opisie na stronie napisane jest, że oprócz kursów angielskiego proponują kursy niemieckiego, francuskiego i chyba włoskiego. Wygląda to całkiem zachęcająco, także pod względem finansowym.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz