Smacznie i zdrowo w Gimnazjum nr 14 w Olsztynie

2013-11-07 15:09:55 (ost. akt: 2013-11-07 15:23:25)

W Gimnazjum nr 14 w Olsztynie można było spróbować kolorowych i smacznych potraw. Degustację zdrowej żywności zorganizowały uczennice klas trzecich pod kierunkiem pani pani Marii Barcikowskiej, nauczycielki wychowania fizycznego.

Smacznie i zdrowo w Gimnazjum nr 14 w Olsztynie

Autor zdjęcia: mat. szkoły

Degustacja zorganizowana została w związku z obchodami Światowego Dnia Walki z Otyłością i połączona była ze zbiórką finansową na rzecz schroniska dla zwierząt w Olsztynie.

Przez cały październik w szkole zbierana była karma, zabawki i koce dla psów i kotów z olsztyńskiego schroniska. Uczniowie szkoły wzięli również udział w akcji "Bieg na sześć łap".

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Koska #1241579 | 83.9.*.* 10 lis 2013 22:00

    I o takich z pozoru zwykłych a rzeczywiście bardzo pozytywnych wydarzeniach przyjemnie jest czytać.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. katechetka #1240955 | 81.190.*.* 10 lis 2013 09:25

    pienężno moje miasto umiłowane z lat dziecięcych, ja i moi przyjaciele biegaliśmy po pieniężnejskich łąkach zroszonych poranna rosą kiedy ranne wstają zorza, a najpiękniejsze wspomnienia to te łąki umajone górki i pagórki zielone, a w zimowym krajobrazie hop na sanki w mym obrazie było pięknie doskonale, gdzie te chwile gdzie pejzaże, wnet za chlebem sie przeniosłam do stolicy województwa moi mili i kochani , lecz wam powiem coś w sekrecie w głębi duszy mej jest pustka. Obraz mych dziecięcych lat przed oczyma ciągle mam, lecz mój pan tak pokierował i w kariery stronę podał, dziś co żyw dziękuję jemu ,że zaszczytów tyle dodał, wśród ludnośći mam ważenie i w hierarchi poważanie wszyscy z wielką czcią, zaszczytę poważają mnie, kobietę która rodem jest z pienięzna lecz kariera jak ze śląska, jak z żurnala albo vogla nie wspominam już o googlach, zatem wszyscy moi mili moi drodzy i kochani razem weźmy sie do pracy by wychować nasze dziatki, nasze dziatki sól tej ziemi no i przyszłość w tym wyrazie kryje sie czar wielki jak to mówią wieki całe chwalcie stwórcę nad stwórcami. a na koniec mej poezji pragne złożyc wielkie dzięki całej wielkiej mej rodzinie w duchu świętym nierozłącznie w jedność ducha połączeni, a na konie moi mili życzę 100 lat zdrowia chwili pięknej i radosnej radosnej aby kurki dobrze niosły, a krówka mleczka dała no a kózka nie skakała, aby w tym dzisiejszym świeci miłość tylko wszędzie była aby oczom wam kochani trzeżwo spojrzeć pozwoliła na te kwiaty na te drzewa, skałki plaże i strumyki, które zdają niemo wołąć chwalcie stwórcę ponad wieki

    ! - + odpowiedz na ten komentarz